Evliliği Kurtarma Formülü

İyi günde, kötü günde birlikte olmaya söz vererek, büyük bir mutlulukla adım attığınız evliliğiniz kötüye gitmeye başladığında ne yapacağınıza karar vermek gerçekten çok zordur. Yıllarınızı verdiğiniz eşinizin bir anda sizi bırakıp gidemeyeceğini düşünürken, o kafasında birçok şeyi sonlandırmıştır. Yıllar önce her türlü durumda yanınızda olacağına dair söz veren adam, bu sözleri çoktan unutmuş ve ayrılığın yolunu tutmuştur. Artık eve geç geliyordur, nerede olduğunu sorduğunuzda kavga çıkarıyor ve belki de sizi evde bir fazlalık gibi görüyordur.

Çoğu zaman ilişkinizi düzeltmek ve onun ilgisini üzerinize çekmek için kendinize bakıyorsunuz, güzelleşiyorsunuz ama yine de o sizi hiç fark etmiyordur. Üstelik eşinizin başka biriyle flört etmesi, eve gelmemesi, evde bağırıp çağırması, sizi aşağılaması gibi durumlarla karşılaşıyorsunuzdur. İşten eve geldiğinde size boş bakan gözler ve her an kavga çıkartmaya hazır sinirli bir suratla karşınızda duran adam sizin hayat arkadaşınız değil de sanki düşmanınız gibi hareket ediyordur.  Aslında bu durumun dış görüntünüzle çok fazla alakası yoktur. Bu durum daha çok eşinizin bilinçaltı ile ilgili bir sorundur. Yoksa çirkin kadınların yakışıklı eşleriyle el ele gezmelerine ve güzel kadınların aldatılıp mutsuz yaşamalarına şahit olmazdık değil mi?

Sevdiğiniz adamla yollarınızı ayırmak ve ardından gelecek onsuz yaşam, hem maddi hem de manevi olarak hayatınızın en zor dönemlerini geçirmenize neden olur. Sorunlu bir evlilik içinde direnip boşanmaz iseniz,  evde yapayalnız ve mutsuz bir hayat yaşamaya mecbur kalırsınız. Kağıt üstünde kocanız vardır ama o koca sizi ne duygusal yönden tatmin eder ne de cinsel yönden. İsterseniz dünyanın en güzel kadını olun sizi kadın yerine koyup ilgilenmez, ne yaparsanız yapın sizi fark etmez, hatta elinizi bile tutmaz. Bu adam artık hiçbir şeyinizi paylaşamadığınız, size evlilik hayatını cehenneme çeviren sinirli bir yabancıdan öteye gidemez. Üstelik eşinizle aranızdaki geçimsizlik en çok da çocuklarınızı etkiler. Huzursuz, mutsuz, birbirine saygı ve sevgisi olmayan anne ve babadan oluşan evlilik ortamı çocuğun ruhsal gelişimini oldukça kötü etkiler.

Ama sanmayın ki, sizinle arası iyi değil diye eşiniz de mutsuz, hayatından ödün veriyor ve aranızın düzelmesini bekliyor. Erkekler her türlü durumda kendilerini hem maddi hem de manevi olarak tatmin etmeyi bilirler. Olan her zaman evde yapayalnız kalan kadına olur.

Bir taraftan böyle yaşamayı bir kenara bırakıp boşanmaya karar verseniz, bu karar size ve varsa çocuklarınıza hem maddi hem de manevi büyük zararlar verir. Çünkü boşanmak bir aile için önemli bir yaşam krizidir. Boşanmanın getirdiği mutsuzluk kimi zaman kadınları ve çocukları depresyona bile sokar. Nafaka davaları, çocukların velayeti, avukat paraları, mahkemelerde yaşanan gergin ortamlar sizi çok yıpratır. Ayrıca toplumumuzda boşanan kadınlara yönelik baskı sizi hiçbir zaman rahat bırakmaz. Üstelik boşandıktan sonra yeni birini tanımak, ona alışmak ve yeni bir başlangıç yapmak gerçekten çok zordur. Şunu unutmayın ki, boşanmak en çok erkeklerin işine yarar. Çünkü eşinden ayrıldıktan sonra özgürlüğün tadını çıkaranlar kadınlar değil, erkeklerdir. Bu sebeple evliliğinizin artık eskisi gibi olmayacağını düşünüp, boşanmak yerine mücadeleyi seçip kocanızı eve döndürmek en çok sizin işinize yarayacaktır.

Onun size geri dönmesi için onun bilinçaltına inecek taktikler gerekmektedir. Bu da ancak profesyonel bir destekle yapılabilir. Bunun için uzman bir evlilik danışmanına gidebilir ve ondan yardım alabilirsiniz. Tabi bu tür desteğin işe yaraması için en az 10-12 seans gerekmektedir. Her bir seansın yaklaşık 150-200 TL civarında olduğunu düşünürsek de oldukça maliyetli bir yöntem olduğunu görebilirsiniz.

Peki, istemediğiniz halde eşiniz sizinle yollarını ayırmak istediğinde, evliliği kurtarmak için ne yapabilirsiniz?

evlilik, evlilik hayatı, boşanma, boşanmak, evlilikte sorunlar, kötü giden evlilikler, aldatılmak, aldatan kocayı döndürmek, giden kocayı döndürmek, mutsuz evlilik, mutsuz evlilikten kurtulmak, boşanma kararı, mutsuz kadınlar, evliliği kurtarmak, evlilik danışmanı, evlilik terapisti, evlilik terapisi, evliliği kurtarmak, evliliği kurtarma formülü, evliliği kurtarma formülünü alanlar, evliliği kurtarma formülü kitabı, evliliği kurtarma formülü forum

Bu konuda size yol gösterecek bir rehberden bahsetmek istiyorum. Kötü giden evliliklerini kurtarmak isteyen hanımlara özel hazırlanmış “Evliliği Kurtarma Formülü”, bu sancılı dönemleri kolaylıkla ve başarıyla atlatmanız için size rehberlik edecek profesyonelce hazırlanmış bir kaynaktır.

Yıllarca aynı yastığa baş koyduğunuz adamdan boşanıp evliliği sonlandırmak ya da evlilik danışmanlığına gitmek gibi maliyetli yöntemler denemek yerine, “Evliliği Kurtarma Formülü” isimli rehberden yararlanmak çok daha mantıklıdır. Çünkü Evliliği Kurtarma Formülü, evlilik danışmanlarının terapilerinde kullandıkları yöntemlere göre hazırlanmıştır.

EVLİLİĞİ KURTARMA FORMÜLÜ’NÜ İNDİRİMLİ SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

  • Evliliği Kurtarma Formülü ile evliliğe her iki tarafın perspektifinden bakma şansı elde edeceksiniz. Sonuçta evlilik tek taraflı bir müessese değildir. Bu sebeple evlilikte yaşanan olayları hem erkek hem de kadın bakış açısıyla görme yeteneğini kazanmak oldukça önemlidir. Diğer bir ifade ile bu rehber sayesinde yaşadığınız olaylara eşinizin tarafından da bakabileceksiniz.
  • Evliliği Kurtarma Formülü, “zayıflayın, güzelleşin, eşiniz size geri dönsün” gibi sıradan taktikleri değil, eşinizin bilinçaltını etkileyerek evliliğinizi kurtaracak % 100 yararlı bilgileri içermektedir. Kocanızı geri döndürmek ve her şeyden önemlisi kendinize bağlamak için yüzeysel bilgilerden çok, onun psikolojisine inecek daha derin taktiklere ihtiyacınız vardır. Evliliği Kurtarma Formülü bu konuda size en iyi desteği sağlayacaktır.
  • Toplamda 20 bölümden oluşan Evliliği Kurtarma Formülü sayesinde en kolay ve  hızlı bilinçaltı tekniklerini kullanarak eşinizi etkileyip, kötü giden evliliğinizin feraha çıkmasını sağlayabilirsiniz. Uzun gözlem ve tecrübeler sonucunda oluşturulmuş olan Evliliği Kurtarma Formülü kocanızın sizi yeniden arzu etmesi, değerinizi anlaması ve sizi vazgeçilmez olarak görmesi üzerine kuruludur.
  • Belki evliliğiniz başlangıçta çok iyi gidiyordu ve sonradan bozuldu. Belki de başlangıçtan beri hiç ama hiç iyi günler göremediniz. Her iki durumda da evliliğinizdeki sorunları çözmek için eşinizin psikolojisine inerek, onun bilinçaltını etkilemeniz gerekmektedir. İşte Evliliği Kurtarma Formülü tam da bu noktada eşinizin bilinçaltını etkileyecek formülleri size öğreterek, yuvanızı korumanıza yardımcı olacaktır.

Kısacası eşini çok seven ve ondan ayrılmak istemeyen, ama nasıl bir yol izleyeceğini bilemeyen kadınlar için büyük bir yol gösterici olan Evliliği Kurtarma Formülü, en kısa sürede eşinizi yeniden size ve yuvanıza döndürmeye yardımcı olacaktır.

EVLİLİĞİ KURTARMA FORMÜLÜ’NÜ İNDİRİMLİ SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

This is a Widget Section

This section is widgetized. If you would like to add content to this section, you may do so by using the Widgets panel from within your WordPress Admin Dashboard. This Widget Section is called "Feature bottom"